Epic Adventures: Cursed Onboard (Full)

Mac OS için Macera Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 4.99$
  • Boyut 932 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Mac OS cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, Amazon Ormanlarından mahsur kalan Jagada adlı geminin gizemli kayboluş sırrını çözmeye çalışacağınız eğlenceli bir macera bulmaca oyunudur.

Mac OS cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, Amazon Ormanlarından mahsur kalan Jagada adlı geminin gizemli kayboluş sırrını çözmeye çalışacağınız eğlenceli bir macera bulmaca oyunudur.

1970 yıllarından yelken alan gemi esrarengiz bir şekilde Amazon Ormanlarında kaybolur ve bir daha haber alınamaz. Mürettabata ne olduğu da gizemli bir sır olarak kalır. Size düşen görev, Amazon Ormanlarından tüyler ürperten bir yolculuğa çıkarak Jagada gemisinin üzerindeki sır perdesi ni çözmek ve gemiyi mürettebatı ile birlikte bulmak.

Bunun için size verilen görevleri eksiksiz yerine getirmeli ve bulmacaları çözerek ipuçlarını bulmalısınız. Zira gemin sırrı bu ipuçlarından gizli.

Epic Adventures: Cursed Onboard (Full) oyunu içerisinde; keşfedilmeyi bekleyen 25 esrarengiz yer, 10 adet eşsiz mini oyun, 8 muhteşem bölümler, şaşırtıcı ve trajik bir hikaye, Oyun Merkezi desteği, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Korece, Çince, Japonca, Hollandaca, İsveççe, Danca dil desteği gibi bir çok özellik bulunuyor.

Macera, korku ve bulmaca öğelerini bir arada bulabileceğiniz Epic Adventures:Cursed Onboard (Full) oyununu denemenizi öneririm.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Epic Adventures: Cursed Onboard (Full) indir